ASEA®

Redoxní Signàlní MOLEKULY naše buňky CHRÁNÍ, VYHLEDÁVAJÍ, OPRAVUJÍ A NAHRAZUJÍ poškozené a jsou zodpovědné za KOMUNIKACI mezi buňkami a uvnitř buněk. 

Glutathion se nachází ve všech tkáních savců a je to jeden z nejpřirozenějších ochránců těla. Říká se mu také matka všech antioxidantů nebo Master antioxidant! Glutathion se přirozeně vyrábí v těle a pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem a poškozením. Nedostatek Glutathionu je spojován s řadou chronických, zánětlivých a neurologických degenerativních onemocnění. ASEA Redox drink podporuje tělo ke zvýšení produkce Glutathionu o 800 % JAKOU ROLI HRAJE GLUTATHION?

Je životně důležitý pro odstranění toxinů ukrývajících se v těle, snížení oxidačního stresu – poškození způsobené volnými radikály. A také důležitý pro zpomalení procesu stárnutí.

NÍZKÉ HLADINY GLUTATHIONU JSOU NEBEZPEČNÉ

Nedostatek tohoto přirozeně se vyskytujícího antioxidantu je spojován s případy rakoviny, cukrovky, srdečních chorob, demence a mnoha dalších příznaků.

800% zvýšení antioxidační účinnosti GPx (Gluthatione) bylo pozorováno po 24 hodinách expozice nízké koncentraci ASEA Redox Supplement. Přechodné zvýšení až o 500 % bylo pozorováno v antioxidační účinnosti SOD mezi 30 a 90 minutami po expozici nízkokoncentračníhu doplňku ASEA Redox (< 1 %).

Gluthatione hraje klíčovou roli v různých fyziologických funkcích a účastní se mnoha procesů, jako jsou:

* Detoxikace: Glutathion pomáhá odstraňovat toxiny, znečišťující látky a těžké kovy z těla, což z něj činí základní součást přirozeného detoxikačního procesu těla.

*Podpora imunitního systému: Glutathion hraje zásadní roli v podpoře imunitního systému, pomáhá bojovat s infekcemi a nemocemi.

*Anti-aging: Glutathion pomáhá snižovat oxidační stres a poškození způsobené volnými radikály, které mohou vést k předčasnému stárnutí.

*Zdraví pokožky: Glutathion může pomoci zlepšit zdraví pokožky a snížit výskyt skvrn a tmavých skvrn snížením zánětu a oxidačního stresu.

*Zdraví mozku: Glutathion hraje zásadní roli při ochraně mozku před oxidačním stresem a poškozením, které může vést k poklesu kognitivních funkcí a neurodegenerativním onemocněním.

*Kardiovaskulární zdraví: Glutathion pomáhá chránit srdce před oxidačním poškozením a zánětem, což může snížit riziko kardiovaskulárních onemocnění.

*Produkce energie: Glutathion se podílí na produkci ATP, hlavního zdroje energie v těle.

Špatnou zprávou je, že hladina glutathionu se snižuje stárnutím a špatnými dietami a životním stylem. Dobrou zprávou je, že můžete podpořit syntézu a zpracování Glutathionu neustálým přísunem Redoxních Signálních molekul.