Super Ravo Zapper

Jak funguje Zapper

Zapper je generátor kmitů obdélníkového tvaru, které při dostatečně velkém napětí (min.5V) ničí patogenní mikroorganismy (bakterie, parazity, viry, plísně…) v lidském těle.

Princip působení frekvenční terapie pomocí Zapperu:

Zapper pracuje na principu tzv. zpětné vazby. Tento jev je založen na tom, že každý živý organismus „vyzařuje“ určité, pro svůj druh typické vlnění (neboli frekvenci – kmity). Základní jednotkou frekvence je 1 Hertz /Hz/ – jeden kmit za sekundu). Toto vlnění je pro každý mikroorganismus specifické a téměř neměnné. Roal Raymond Rife zjistil, že pokud se toto vlnění (frekvence) namíří proti mikroorganismu, který jej produkuje ten po chvíli zahyne. Tyto cíleně zaměřené kmity (frekvence) rozkmitají obal (membránu) mikroorganismu (membrány lidských buněk jsou stotisíckrát odolnější vůči el. napětí než membrány patogenních mikroorganismů…) a ta nevydrží zvyšující se kmitání a po chvíli praskne, čímž dojde k usmrcení mikroorganismu a tudíž k jeho deaktivaci.

 

Super_Rav_ Zapper

Je důležité najít přesnou frekvenci, na které je mikroorganismus „naladěn“ a tuto frekvenci potom použít k jeho likvidaci. Ve chvíli kdy nastane rezonance mikroorganismu a naší frekvence dojde po určitém čase k úplnému zničení mikroorganismu.

Kmity (frekvence) jsou známé.

Jak to vypadá v praxi.

Pokud se používají pouze ruční elektrody, tak si člověk vezme do každé ruky jednu elektrodu, nastaví se příslušný program(frekvence) a přes ruce začínají proudit jemné elektrické impulsy. Vždy se začíná na 30% maximálního výkonu a postupně se přidává. Frekvence do 1000 hertz(impulzů/sekundu) mírně brní. Frekvence na 1000 Hz nejsou cítit. Většina programů trvá 20 minut. Tímto způsobem lze během několika desítek minut způsobit, že příslušní paraziti zhynou.

To co někdy antibiotika dělají několik dnů či týdnů, se zvládne pomocí Zapperu během několika minut. Např. Borelióza, kterou má více jak 40% obyvatel, se dá zlikvidovat během 80ti minut.

Bradavice zčernají a sami se vyloupou během několika dnech bez jakéhokoliv omezení oproti vypalování tekutým dusíkem, kdy je problém na nohu došlápnout i několik dní a navíc se po zákroku tekutým dusíkem bradavice často znovu objeví. Pomocí Zapperu někdy stačí pouze jedna 30 minutová aplikace.

Klasicky bez Zapperu

Léčba boreliózy antibiotiky často trvá několik týdnů a ještě se mnohdy nezdaří. Přístroj Zapper produkuje speciální impulzy, které hubí parazity, aniž by to mělo vliv na lidské buňky a krom hubení parazitů, ještě zvyšuje imunitu, kdežto výčet vedlejších účinků léků si může každý přečíst na příbalovém letáku.

Lidé tomu někdy nemůžou věřit, když se jim uleví téměř okamžitě a to i přesto, že je potíže zužovaly několik let. Angína se dá zastavit během 40ti minut a to i přesto, že má nemocný již druhým dnem horečky.

Návaly pocení, migrény, gastritídy, ….. a spousta dalších obtíží se dá ošetřit pomocí frekvenční terapie.